Ons team



Voor vragen en/of opmerkingen kunt u terecht bij de betreffende leerkracht of directeur. Tijdens schooltijd of net voor het begin van de les is vaak een minder goed gesprek voor een uitgebreid gesprek. Zij kan dan onvoldoende aandacht besteden aan uw vragen of opmerkingen. Voor een wat uitgebreider gesprek kun u het beste even een afspraak maken of na schooltijd bellen naar school: 0528-264115. Ziekmelden telefonisch en graag voor 8.30 uur.


Ons team bestaat per 1 augustus 2019 uit de volgende leerkrachten:
 
Olijke Olifanten (combi 1/2):
juf Maaike Wanders  m.wanders@catent.nl
juf Roelinke Lubben  r.lubben@catent.nl
Juf Bianca te Velde  b.tevelde@catent.nl
 

Groep 3:
juf Carla Snieder  c.snieder@catent.nl
juf Paulien Feijen  p.feijen@catent.nl

Groep 4:
juf Heleen Wehkamp  h.wehkamp@catent.nl
meester Laurens Swierstra

Groep 5
juf Kirsten Rijfkogel   k.rijfkogel@catent.nl

 

Groep 6
juf Leonie Wittendorp  l.wittendorp@catent.nl
juf Soraya Lutmer 
Groep 7
juf Jolisa Stigt  j.stigt@catent.nl
meesterLaurens Swierstra

Groep 8
juf Nelleke  n.slagter@catent.nl
juf jolisa j.stigt@catent.nl
 

Miranda de Vent: directeur  directie.titusbrandsma@catent.nl
Onderwijsassistent: juf Titia Raap  t.raap@catent.nl
Intern begeleidster: juf Tamara Broeksmit  ib.titusbrandsma@catent.nl
Concierge: Meneer Johannes  j.hien@catent.nl

Daarnaast zijn er gedurende het jaar regelmatig stagiaires die ons team komen versterken.